Minister środowiska, PiS

Jan
Szyszko

Data urodzenia: 19 kwietnia 1944 roku
Zawód: leśnik
Obecnie modli się:
269
osób
Obecnie modli się: 269 osób
269. Boleslaw Zarzycki, Koszalin
268. Jacek Sikorski, Wrocław
267. Michał Negowski, Słupsk
266. Włodzimierz Drzewiecki, Turek
265. Justyna Truskolaska, Lublin
264. Stefania Borodo, Olsztyn
263. Bogusława Jankowska, Warszawa
262. Adam Gardyna, Warszawa
261. Teresa Ryba, Jaworzno
260. Teresa Mitręga, Zduńska Wola
259. Artur Michalski, Godzianow
258. Danuta Słabik, Świeradów-Zdrój
257. Wiesław Marciniak, Kraków
256. Bogumila Szatkowska, Warszawa
255. Dorota Jeruzalska, Huszcza
254. Zofia Bralewska, Warszawa
253. Anna, Maria Jastrzębska, Kraków
252. Czeslaw Jakubowicz, Bialystok
251. Beata Nowosielska, Warszawa
250. Kazimierz Wróbel, Tarnów
249. Anna Skowronek, Wrocław
248. Maria Konieczny, Wrocław
247. Maria Laska, Toruń
246. Zbigniew Witkoś, Kraków
245. Edmund Śmigiel, Stronno
244. Krystyna Śmigiel, Stronno
243. Stefania Oczko, Polanica
242. Małgorzata Jakubczak, Radom
241. Jadwiga Gazeł, Warszawa
240. Barbara Suchta, Wyszków
239. Franciszka Woroszyło, Biała Podlaska
238. Zbigniew Drąg, Jelcz-Laskowice
237. Patrycja Szyszko, Warszawa
236. Anna Moczydłowska, Siemiatycze
235. Elżbieta Rypin, Chełm
234. Anastazja Tomecka, Wodzisław Śląski
233. Hieronim Komacki, Myślibórz
232. Maria Fałat, Warszawa
231. Maria Budzyn, Wałbrzych
230. Tadeusz Tomasiuk, Dokudow Pierwszy
229. Alicja Kolk, Warszawa
228. Mirosława Kapusta, Wysokie Mazowieckie
227. Barbara Balsam, Mysłowice
226. Mirosława Dawniczak, Zielona Góra
225. Andrzej Piechota, Czarnków
224. Wiesława Sasin, Warszawa
223. Martyna Stępień, Wieluń
222. Anna Markiewicz, Szczecin
221. Krystyna Dudkiewicz, Słupsk
220. Wanda Czyż, Wrocław
219. Zbigniew Czyż, Wrocław
218. Jowita Czyż, Wrocław
217. Barbara Odrzywołek, Chrzanów
216. Teresa i Eugeniusz Zielińscy, Białogard
215. Wiktoria Słowik, Wrocław
214. Anna Nizińska, Krynica Morska
213. Joanna Grabowska-Strzelczyk, Sosnowiec
212. Aleksandra Hutyra, Żywiec
211. Teresa Kierlewicz, Wołomin
210. Bogumiła Grochulska, Piotrków Trybunalski
209. Urszula Kwiecińska, Jastrowie
208. Leokadia Zając, Abramowice Prywatne
207. Zofia Nowak, Rzeszów
206. Andrzej Wilk, Połczyn Zdrój
205. Ewa I Waldemar Niewalda, Kraków
204. Michał Negowski, Rumia
203. Zofia I Jan Mentel, Filipów
202. Barbara Gądek, Gdów
201. Stanisław Śliwa, Tarnów
200. Wanda Śliwińska, Warszawa
199. Dorota Gondek, Świdnica
198. S. Irena Drozd Css, Międzybrodzie Bialskie
197. Wiesław Rokicki, Olsztyn
196. Krystyna Mich, Lublin
195. Józef Uniowski, Gliwice
194. Aldona Borkowska, Gniezno
193. Krystyna Giersz-Roman, Zalesie Górne
192. Halina Dąbrowska, Wrocław
191. Maria Mrazek, Warszawa
190. Marianna Łupińska, Łapy
189. Jan Lipczyński, Płock
188. Jadwiga Ciechanek, Lublin
187. Halina Mikulska, Łódź
186. Bronisława Pałka, Miłocice
185. Anna Pałka, Miłocice
184. Anna Kosińska, Warszawa
183. Krystyna Stanisława Zając, Bystrzyca
182. Janina Ostrowska, Nidzica
181. Grzegorz Koprowski, Szczecin
180. Halina Artaś, Bielsko-Biała
179. Leszek Janka, Essen Niemcy
178. Teresa Gniady, Dobieszyn
177. Teresa Wiszniewska, Szczecin
176. Krystyna Kostyra, Józefin
175. Teresa Franciszka Rambowicz, Bydgoszcz
174. Jan Jokiel, Kiełcz
173. Ewa Bejgerowska, Bydgoszcz
172. Jadwiga Antonina Gadomska, Warszawa
171. Stefan Migaj, Wrocław
170. Elżbieta Galińska, Lidzbark
169. Zofia Domiszewska, Rzeszów
168. Krzysztof Koper, Pińczów
167. Władysław Koper, Pińczów
166. Urszula Koper, Pińczów
165. Iwona Anna Przewłoka, Warszawa
164. Szczepan Uchański, Gliwice
163. Krystyna Chmura, Wrocław
162. Teresa Staniszewska, Warszawa
161. Krystyna Komperda, Paszyn
160. Danuta Rokitka, Oława
159. Władysława Dłuska, Oława
158. Kazimiera Lewandowska, Domaniów
157. Dominik Łępicki, Kraków
156. Barbara Chlebuś, Łańcut
155. Krystyna Hautz, Wrocław
154. Maria Brzoskowska, Zalesie Górne
153. Krystyna Pęcak, Łęg Tarnowski
152. Cecylia Czwaczka, Głubczyce
151. Barbara Stempin, Poznań
150. Zofia Paszkowska, Warszawa
149. Jerzy Zabielski, Warszawa
148. Marian Stolecki, Tychy
147. Stanisława Wysokińska, Gdańsk
146. Alicja Fundowicz-Hodyl, Kraków-Nowa Huta
145. Jadwiga Szurawska, Warszawa-Legionowo
144. Jolanta Szydłowska, Warszawa
143. Janina Jaszczur, Kraków
142. Teresa Dettlaff, Grudziądz
141. Halina Korzeniewska, Grudziądz
140. Janina Czarnecka, Grudziądz
139. Małgorzata Nowicka, Psary
138. Janina Kustroń, Wrocanka
137. Jakub Pruchniewicz, Poznań
136. Bernadeta Drzewiecka, Bydgoszcz
135. Jadwiga Jędralska, Sosnowiec
134. Aleksander Ciołkowski, Runów
133. Irena Langner-Rogalska, Gorzów Wielkopolski
132. Danuta Lemanowicz-Bury, Jarosław
131. Irena Lewandowska, Chojnice
130. Lidia Janicka, Toruń
129. Mirosława Ławniczak, Zielona Góra
128. Teresa Biernacka, Krzeszowice
127. Wisława Rajczonek, Warszawa
126. Anna Łapniewska, Warszawa
125. Małgorzata Patla, Warszawa
124. Aleksandra Jendzio, Koszalin
123. Teresa Horbań, Przeworsk
122. Michał Grudzień, Gdańsk
121. Łucja Machoń, Warszawa
120. Czesław Jasieczek, Wiązowna
119. Anna Korenda, Nysa
118. Ryszard Syska, Skarżysko Kamienna
117. Leokadia Stanowska, Kraków
116. Alina Tarchalska, Warszawa
115. Agata Falandysz, Skierniewice
114. Małgorzata Horakowska, Świecie
113. Krystyna Woroniak, Świecie
112. Ryszard Bronisławski, Świecie
111. Franciszka Cylińska, Warszawa
110. Katarzyna Iwanicka, Reszel
109. Maria Gołębiowska, Iława
108. Elżbieta Szczurowska, Szczecin
107. Agnieszka Prokop, Kalisz
106. Magorzata Zawadka, Otwock
105. Ewa Jancewicz, Warszawa
104. Barbara Pstrągowska, Warszawa
103. Jacek Krzemiński, Warszawa
102. Halina Jarosz, Przecław
101. Teresa Kober, Radom
100. Grazyna I Zygmunt Dyka, Krakow
99. Marek Doszko, Warszawa
98. Tadeusz Stanowski, Kraków
97. Zbigniew Rułkowski, Tomice
96. Jan Leniec, Kluczbork
95. Halina Janda, Bielskobiala
94. Witold Wojewoda, Radom
93. Jadwiga Wilska, Gniezno
92. Elzbieta Kempa - Susla, Swarzedz
91. Justyna Sulej, Warszawa
90. Bogusław Hlebowicz, Białobrzegi
89. Jerzy Jankowski, Norwegia Askim - Oslo
88. Tomasz Karol Kuźniar, Rzeszów
87. Bronisław Wolski, Kobyłka
86. Joanna Dunin, Góra Kalwaria
85. Andrzej Kilka, Ruda Śląska
84. Piotr Szarek, Bielsko-Biała
83. Rafał Gosik, Lublin
82. Jerzy Jankowski, Norwegia Askim/oslo
81. Elzbieta Bulak, Białystok
80. Eugeniusz Danicki, Warszawa
79. Katarzyna Szyszko-Podgóska, Warszawa
78. Elżbieta Olszowska, Górki Wielkie
77. Jerzy Kamizela, Kielce
76. Czesław Dzijak, Gdańsk
75. Andrzej Witkowski, Gdańsk
74. Halina Maria Tyszkiewicz, Kraków
73. Anna Buczak, Dąbrowa Górnicza
72. Czesław Matlęga, Ruda Śląska
71. Zygmunt Brajczewski, Szumowo
70. Helena Kapuściak, Grodzisk Mazowiecki
69. Joanna Pietrasiewicz, Wrocław
68. Janina Zielińska, Łomża
67. Zofia Treffler, Gliwice
66. Andrzej Treffler, Gliwice
65. Barbara Wróbel, Lyski
64. Lucyna Cwalina, Łomża
63. Jerzy Cwalina, Lomza
62. Ryszard Siwak, Ostrów Wielkopolski
61. Krystyna Pośpiech, Warszawa
60. Ewa Leśniewska, Katowice
59. Łucja Marciniak, Grudziądz
58. Tad Szyszka, Chittenango
57. Edmund Koper, Stańkowo
56. Edward Marchewka, Tarnobrzeg
55. Danuta Marchewka, Tarnobrzeg
54. Helena Sawicka-Gula, Pruszków
53. Franciszka Kryś, Kraków
52. Anna Rogowska, Wasilków
51. Małgorzata Kaczmarek, Kurów
50. Jan Gliniecki, Złotów
49. Krystyna Sikorska, Śrem
48. Edward Mazurek, Sulechów
47. Ewa Ścigaj, Katowice
46. Zofia Machowicz, Jasło
45. Małgorzata Mróz, Bydgoszcz
44. Barbara Kurdziel, Dąbrowa Górnicza
43. Jadwiga Machowicz, Jasło
42. Jan Wolny, Waghaeusel
41. Ela Niewęgłowska, Wrocław
40. Elżbieta Niewęgłowska, Wrocław
39. Stanisłam Tuchowski, Jasło
38. Teresa Gołębiewska, Toruń
37. Ewa Winkler, Starogostuń
36. Sławomir Suski, Hecznarowice
35. Anna Łągwa, Piotrków Trybunalski
34. Zygmunt ksiądz Żukowski, Ostrołęka
33. Alina Caban, Warszawa
32. Regina Adamowicz, Warszawa
31. Teresa Jadwiga Łosiewicz, Szczecin
30. Władysław Szponarski, Gdańsk
29. Danuta Maria Prypchaw, Legnica
28. Marek Żelazny, Kraków
27. Jan Olszewski, Elbląg
26. Maria Osiecka, Płock
25. Helena Pituła, Zabrze
24. Michal Milewski, Warszawa
23. Rozalia Kiejnich, Bielsko-Biała
22. s. Jadwiga Głowacka, Międzybrodzie Bialskie
21. Michał Głąb, Dobczyce
20. Dominik Kun, Węgorzewo
19. Antoni Chwalewwski, Toruń
18. Gabriela Urbańska, Świebodzin
17. Krystyna Werner, Poznań
16. Tadeusz Zachara, Warszawa
15. Gabriel Wiatr, Gorlice
14. Stefan Krysztof, Warszawa
13. Stanisław Odój, Rzeszów
12. Barbara Jarota, Poznań
11. Zenon Laskowski, Łódż
10. Paweł Szybist, Unisław
9. Maria Koguciuk, Chełm
8. Jadwiga i Lesław Kaczmarkiewicz, Szprotawa
7. Danuta Jabłońska, Rzeszów
6. Agata Bartyzel, Kraków
5. Zdzisława Buczkowska, Toruń
4. Piotr Drzewiecki, Lipno
3. Barbara Kasperska, Poznań
2. Wanda Mordasiewicz, Białystok
1. Justyna Kałużny, Chicago, Stany Zjednoczone

Partnerzy

Kontakt

Spes Sp. z o.o.
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa
tel. (22) 515 77 77
e-mail: modlitwa@zapolske.pl
© Copyright by Spes Sp. z o.o.