Minister obrony narodowej, PiS

Antoni
Macierewicz

Data urodzenia: 3 sierpnia 1948 roku
Zawód: historyk
Obecnie modli się:
1332
osoby
Obecnie modli się: 1332 osoby
1332. Darek Cychol, Warszawa
1331. Janusz Putas, Radom
1330. Antoni Szumański, Kraków
1329. Kazimierz Hyrycz, Elblag
1328. Szymon Machnowski, Gdynia
1327. Janina Król, Zamość
1326. Aleksander Górski, Przemyśl
1325. Stanisław Bartuś, Przeciszów
1324. Nina Janiszewska, Warszawa
1323. Monika Puchacz, Ciechanowiec
1322. Stanisław Urwanowicz, Białystok
1321. Lech Cerekwicki, Niemcz
1320. Maria Hajduk, Tarnów
1319. Krystyna Basałyga-Biernacka, Nowa Ruda
1318. Monika Zawadzka, Bialobrzegi
1317. Iwona Krzywińska, Piotrków Trybunalski
1316. Michał Wiaderek, Police
1315. Jacek Sikorski, Wrocław
1314. Adam Panek, Nałęczów
1313. Jacek Zuralski, Berlin
1312. Helena Jabłonowska, Jamiołki-Piotrowięta
1311. anna zarzycka, neuoetting
1310. Janina Manorek, Jelenia Góra
1309. Barbara Zakrzewska, Starogard Gdański
1308. Paweł Piórko, Gdańsk
1307. Ewa Maria Cyganek, Jelenia Góra
1306. Maria Nojgebałer, Lubliniec
1305. Jan Czerw, Lublin
1304. Krystyna Czerw, Lublin
1303. Tomasz Piekarski, Bydgoszcz
1302. Marianna Karolewska, Żagań
1301. Hieronim Karolewski, Żagań
1300. Andrzej Kukurowski, Otyń
1299. Wiesław Mochalski, Słomniki
1298. Witold Paszko, Kraków
1297. Jadwiga Paszko, Kraków
1296. Marian Marianna Łukasz Eliza Łukasz Urszula Kaczyńscy, Łapy
1295. Jędrzej Kozak, Warszawa
1294. Tomasz Jelowicki, Los Angeles
1293. Marian Krężel, Gryfice
1292. Marek, Zenon Powązka, Warszawa
1291. Stanisław Pena, Wadowice
1290. Teresa Eksztein, Pułtusk
1289. Halina Adamowska, Kolonia Zawada
1288. Maria Jeł, Olbrachcice Wielkie
1287. Barbara Nowak, Łomża
1286. Michał Negowski, Słupsk
1285. Marcin Jaeckel, Nysa
1284. Maria Paradowska, Gdynia
1283. Zofia Grzebyk, Rzeszów
1282. Henryk Zloch, Wisla
1281. Barbara Żegalska, Ustroń
1280. Bernadetta Cikowska, Zakopane
1279. Zofia Hetkowska-Abramczyk, Warszawa
1278. Michał Mogiła, Akranes
1277. Maria Milkowski, Filadelfia
1276. Ewa Machnik, Jakubowice Konińskie
1275. Joanna Gibalewicz, Rzeszów
1274. Stanisława Machnik, Jakubowice Konińskie
1273. Tomasz Rostowski, Warszawa
1272. Anna Boguś, Warszawa
1271. Irena Janka-Szymańska, Rogoźno
1270. Anatol Sienkiewicz, Wrocław
1269. Janina Maserak-Borowska, Poznań
1268. Krzysztof Pachelski, Płock
1267. Marek Zep, Warszawa
1266. Włodzimierz Drzewiecki, Turek
1265. Stanisław Kubas, Poniatowa
1264. Izabela Wyborska, Warszawa
1263. Kazimierz Wójcikowski, Jodłówka
1262. Mateusz Marciniak, Warszawa
1261. Jan Waleński, Kobylin
1260. Katarzyna Jakubowska, Warszawa
1259. Kazimierz Karpiel, Wielogłowy
1258. Sabina Ołtarzewska, Warszawa
1257. Anna Szymańska, Zielona Góra
1256. Barbara Wieczorek, Przegędza
1255. Marian Krężel, Gryfice
1254. Maciej Siorak, Częstochowa
1253. Kacper Garyga, Siemirowice
1252. Anna Kowalczyk, Pabianice
1251. Wojciech Szerszeń, Bydgoszcz
1250. Krzysztof Jastrzębski, Bydgoszcz
1249. Bolesław Podolski, Pruszków
1248. Bogumiła Rabka, Przeworsk
1247. Krzysztof Rędzikowski, Warszawa
1246. Wiktoria Kłaptocz, Czechowice-Dziedzice
1245. Teresa Ryba, Jaworzno
1244. Anna Bukowska, Piotrków Trybunalski
1243. S. Teresa Śliwa, Łódź
1242. Aldona Rogowska, Toruń
1241. Małgorzata Jarnecka, Kraków
1240. Wilhelm Goldman, Zabrze
1239. Alicja Hinc, Bydgoszcz
1238. Teresa Mitręga, Zduńska Wola
1237. Maria Migaj, Psary
1236. Danuta Słabik, Świeradów-Zdrój
1235. Jakub Sawicki, Warszawa
1234. Jacek Szust, Wrocław
1233. Agnieszka Lipińska, Warszawa
1232. Filip Drewa, Bydgoszcz
1231. Maciej Markowski, Wrocław
1230. Karol Ziętek Ib, Toruń
1229. Karolina Bednarska, Kraków
1228. Urszula Kaczyńska, Łapy
1227. Maria Chmielińska, Pułtusk
1226. Helena Malina, Kraków
1225. Michał Malina, Kraków
1224. Maria Śliwoska, Płock
1223. Irena Jędrych, Lublin
1222. Bruno Baca-Chmura, Wrocław
1221. Barbara Gołuszytek, Zabrze
1220. Halina Maślanka, Zabrze
1219. Bogumiła Jampich, Opole
1218. Ewa Wendrowska, Tomaszów Maz
1217. Janina Szymańska, Biała Podlaska
1216. Magdalena Franckiewicz, Warszawa
1215. Krystyna Bielicka, Sulejówek
1214. Łucja Sawicka, Warszawa
1213. Barbara Jezierska, Warszawa
1212. Mateusz Wiśniewski, Poznań
1211. Teresa Badaszewska, Ostróda
1210. Zdzisława Piątek, Bielsko-Biała
1209. Wiesław Długołęcki, Toruń
1208. Kazimierz Wróbel, Tarnów
1207. Anna Bartak, Warszawa
1206. Krystyna Dajnowska, Płock
1205. Jadwiga Koziołkiewicz, Mirsk
1204. Michał Wieraszko, Wrocław
1203. Teresa Wojciechowska, Łódź
1202. Adam Paszotta, Gdańsk
1201. Krystyna Śmigiel, Stronno
1200. Tim Comeau, Kanada
1199. Agnieszka Grabowska, Kanada
1198. Łukasz Fryz, Gdansk
1197. Małgorzata Jakubczak, Radom
1196. Jadwiga Gazeł, Warszawa
1195. Teresa Jurczyk, Dąbrowa Górnicza
1194. Barbara Suchta, Wyszków
1193. Jan Kukiełka, Biłgoraj
1192. Adam Góra, Jelenia Góra
1191. Justyna Mackiewicz, Szczecin
1190. Teresa Kuraś, Jasło
1189. Jolenta Strabel, Puszczykowo
1188. Maria Retko, Warszawa
1187. Dariusz Mularczyk, Nowy Świętów
1186. Aniela Betańska, Środa Wielkopolska
1185. Sylwia Borys, Lubawka
1184. Janina Wolińska-Hepnar, Łańcut
1183. Marek Czechowski, Kraków
1182. Anna Czechowska, Kraków
1181. Teresa Olenderek, Warszawa
1180. Rozalia Sasak, Bolesławiec
1179. Małgorzata Okońska, Sopot
1178. Aleksandra Pietraszek, Palikówka
1177. Rafał Kobierski, Pszczyna
1176. Janina Skowron, Kolbuszowa Górna
1175. Genowefa Harnik, Niepołomice
1174. Helena Jabłonowska, Jamiołki-Piotrowięta
1173. Hieronim Karolewski, Żagań
1172. Jadwiga Wszędyrówna, Ostrołęka
1171. Władysław Strączek, Warszawa
1170. Aleksander Błaszczyk, Markuszów
1169. Anna Wątor, Skawina
1168. Ewa Plata, Bydgoszcz
1167. Ryszard Kasztelan, Etobicoke, Toronto - Kanada
1166. Władysława Filipowicz, Mielec
1165. Damian Kopaczyński, Dalewo
1164. Ewa Waszkiewicz, Police
1163. Ks. Józef Bukowiec, Mielec
1162. Kamila Kuklińska, Wrocław
1161. Elżbieta Rypin, Chełm
1160. Andrzej Dziura, Katowice
1159. Tadeusz Rzeszótko, Orebro - Szwecja
1158. Anastazja Tomecka, Wodzisław Śląski
1157. Stanisława Pitera, Rzeszów
1156. Alexander Kurek, Niemcy
1155. Anna Orlicz, Warszawa
1154. Barbara Orlicz, Warszawa
1153. Anna Ceran, Warszawa
1152. Igor Gajewski, Starachowice
1151. Stanisław Mierzwinski, Gliwice
1150. Franciszek Bitkiewicz, Suwałki
1149. Janusz Krasuski, Kolonia-Niemcy
1148. Grażyna Nierychlo, Kolonia-Niemcy
1147. Aniela Magiera, Kolonia-Niemcy
1146. Ewa Glissmann, Kolonia-Niemcy
1145. Grażyna Betger, Kolonia-Niemcy
1144. Łucja Kupczak, Wrocław
1143. S. Noemi, Joanna Wieliczko, Kielce
1142. Stafan Błaszkowski, Chojnice
1141. Barbara, Maria Marglewska-Lama, Kraków
1140. Marian Tabor, Jeżowe
1139. Lidia Nadolińska, Inowrocław
1138. Teresa Postek, Siemianowice Śląskie
1137. Witold Góralczyk, Tarnowskie Góry
1136. Henryk Malcherek, Poznań
1135. Anna Krysińska, Warszawa
1134. Teresa Wargan, Gdańsk
1133. Tadeusz Tomasiuk, Dokudow Pierwszy
1132. Olivia Romanowska, Tychy
1131. Łukasz Domański, Płóczki Górne
1130. Alicja Kolk, Warszawa
1129. Wiesław Sopur, Zduńska Wola
1128. Teresa Pierzchała, Gdańsk
1127. Maria Pucia, Gorzyce
1126. Ewa Białobrzeska, Legionowo
1125. Emilia Kujawska, Szamotuły
1124. Józef Majkowicz, Olszanica
1123. Andrzej Zwierzyński, Kruszwica
1122. Krystyna Bryl, Kruszwica
1121. Maria Borówka, Kruszwica
1120. Sabina Lubańska, Biała Podlaska
1119. Elżbieta Banasik-Brodecka, Katowice
1118. Stanisław Samborski, Zamość
1117. Józef Kołtun, Zamość
1116. Kazimierz Gajewski, Podtynie
1115. Maria Raczyńska, Bydgoszcz
1114. Marta Misiak, Blękwit
1113. Elżbieta Świderska, Bydgoszcz
1112. Małgorzata Dąbrowska, South Kirkby
1111. Daniela Górecka, Wrocław
1110. Teresa Załęska, Łódź
1109. Krystyna, Maria Jarocka, Kutno
1108. Bernard Prącik, Rząska
1107. Anna Bęben, Kraków
1106. Zenona Boguszewska, Gołdap
1105. Krystyna Grzejdak, Sępopol
1104. Elabieta Jakubowska, Sępopol
1103. Felicja Szafron, Bojszowy
1102. Marian, Leon Kropornicki, Tychy
1101. Helena Botor, Łaziska Górne
1100. Helena Dziedzic, Pszczyna
1099. Anna Szostak, Puck
1098. Krystyna Wilk, Rzeszów
1097. Barbara Pawelczak, Krotoszyn
1096. Jadwiga, Justyna Czubalska, Warszawa
1095. Tadeusz Kłosowicz, Frysztak
1094. Marian Buzun, Białystok
1093. Czesław Abrahamowicz, Ząbkowice Śląskie
1092. Barbara Abrahamowicz, Ząbkowice Śląskie
1091. S. Teresa Szerenos, Warszawa
1090. Anna Dzięgło, Kraków
1089. Helena Rozmus, Lubaczów
1088. Mirosława Szymańska, Gaj
1087. Danuta Słowińska, Borkowice
1086. Bolesław Ożóg, Wrocław
1085. Józef Wędzina, Wrocław
1084. Renata Zielichowska, Bydgoszcz
1083. Ewa Nowicka, Bydgoszcz
1082. Ola Kawka, Grudziądz
1081. Aleksandra Janiszewska, Krakow
1080. Ryszard Żukowski, Ostrołęka
1079. Wanda Czyż, Wrocław
1078. Zbigniew Czyż, Wrocław
1077. Jowita Czyż, Wrocław
1076. Zofia Raba, Ostróda
1075. Renata Ciurla, Pietrzykowice
1074. Franciszek Krzysztoń, Gorlice
1073. Katarzyna Cetnarowska, Gorlice
1072. Jarosław Cetnarowski, Strzeszyn
1071. Wiesława Matulewicz, Skarżysko-Kamienna
1070. Witold Karwel, Wrocław
1069. Wiesława Maculewicz, Skarżysko-Kamienna
1068. Joanna Grabowska-Strzelczyk, Sosnowiec
1067. Andrzej Wojciechowski, Tomaszów Mazowiecki
1066. Irena Krajczyńska, Legionowo
1065. Szczepan Maruszewski, Kielce
1064. Barbara Pelc, Łańcut
1063. Roman Grzelak, Sieradz
1062. Ewa Ścigaj, Katowice
1061. Zofia Marczewska, Makow
1060. Terasa Dubowik, Piechowice
1059. Jadwiga Biskupska, Słubice
1058. Antoni Biskupski, Słubice
1057. Jadwiga Trześniewska, Warszawa
1056. Janina Lach, Żywiec
1055. Franciszek Korkuś, Żary
1054. Weronika Skowrońska, Lwówek Śląski
1053. Henryk Truniarz, Tarnobrzeg
1052. Barbara Jerzak, Września
1051. Maciej Kowalewski, Warszawa
1050. Zdzisław Sosnowski, Warszawa
1049. Stanisław Siewiera, Warszawa
1048. Danuta Więciorek, Warszawa
1047. Bronisława Kubalska, Stalowa Wola
1046. Alicja Światły, Jelenia Góra
1045. Mieczysława Szwedowska, Ożarów Mazowiecki
1044. Tadeusz Gołuch, Żywiec
1043. Maria Tota, Kraków
1042. Krzysztof Pikus, Tuchów-Wołowa
1041. Józef Burnat, Zbylitowska Góra
1040. Krzysztof Rapacz, Tarnów
1039. Teresa Mucha, Kalisz
1038. Regina Puchalska, Brańsk
1037. Maria Skowron, Pruchna Podlesie
1036. Magda Sadurska, Nałęczów
1035. Krystyna Sygnowska, Nałęczów
1034. Ewa Kuchcińska, Gdańsk
1033. Marian Pacholczyk, Głowno
1032. Jadwiga Pacholczyk, Głowno
1031. Danuta Baginska, Gdynia
1030. Genowefa Piernicka, Wejherowo
1029. Elżbieta Ostrowska, Brańsk
1028. Teresa Ziemak, Brańsk
1027. Bożena Aleksiejuk, Brańsk
1026. Halina Daniel, Nowy Tomyśl
1025. Aniela Parzonka, Ignacówka Trzecia
1024. Marianna Wiśniewska, Błaszki
1023. Jolanta Wojewoda, Sieradz
1022. Ryszard Matysiak, Tychy
1021. Izabela Kacalska, Warszawa
1020. Wanda Rhode, Wejherowo
1019. Alicja Kawiak, Tarnowskie Góry
1018. Stanisława Howryluk, Świdnik
1017. Krystyna Młynarczyk, Piotrków Trybunalski
1016. Hieronim Bartkowiak, Bydgoszcz
1015. Jadwiga Żajdel, Głowienka
1014. Anna, Krystyna Mizikowska, Warszawa
1013. Danuta Fehling, Berlin
1012. Henryk Pełka, Myślibórz
1011. Paweł Szymczyk, Myslibórz
1010. Seweryn, Wiesław Iżewski, Kudowa Zdrój
1009. Alicja Burdziak, Piła
1008. Helena Żakowska, Teresin
1007. Stanisław Syjut, Wojkowice
1006. Marek Franciszek Melcer, Wejherowo
1005. Olszewski Juliusz, Chatillon Francja
1004. Zofia Giżewska, Brańsk
1003. Mieczysław Ćwiąkała, Jaworzno
1002. Emilia, Teresa Synowiec, Jaworzno
1001. Zofia Nowak, Rzeszów
1000. Jerzy Pakiet, Opole
999. Barbara Kulak, Nowy Targ
998. Maria Buka, Nowa Ruda
997. Stefan Tomasiak, Grójec
996. Jadwiga I Stanisław Kaźmierczak, Gdynia
995. Mirosław Kurhan, Ostrołęka
994. Ewa I Waldemar Niewalda, Kraków
993. Aleksander Sztobryn, Bydgoszcz
992. Grażyna Franc, Plecemin
991. Zofia Baran, Wielopole
990. Danuta Biardzka, Zbuczyn
989. Halina Fistek, Tarnów
988. Jadwiga Garczarczyk, Łowicz
987. Maciej Malec, Wrocław
986. Michał Negowski, Rumia
985. Władysława Jużko, Ulanów
984. Helena Bąk, Złotoria
983. Janina Pietruszyńska, Ulanów
982. Aleksander Baranowski, Gdańsk
981. Barbara, Irena Rojecka, Złotoria
980. Bogusława Żmijewska, Strzegom
979. Katarzyna Żmijewska, Strzegom
978. Aleksander Żmijewski, Strzegom
977. Jolanta Dylewicz, Sopot
976. Julitta Wyszyńska, Kraków
975. Zbigniew Trynka, Toruń
974. Jolanta Morawska, Warszawa
973. Maria Pietrzyk, Warszawa
972. Teresa Nechay, Gliwice
971. Marek Kałuziak, Leżnica Wielka
970. Halina Wójcik, Kraków
969. Józef Banduła, Kraków
968. Emilia Rossa, Wrocław
967. Agnieszka Pławińska, Wrocław
966. Józef Jarmuła, Wrocław
965. Alicja Ptaszyńska, Łuków
964. Zofia I Jan Małek, Modliborzyce
963. Stanisław Śliwa, Tarnów
962. Krystyna Antosik, Lubin
961. Krystyna Pater, Kraków
960. Antonina Dzik, Radwanice
959. Sławomir Ligęcki, Gorzów
958. Wiesław Rokicki, Olsztyn
957. Anna Krekora, Ułęż
956. Krystyna Wójcik, Bydgoszcz
955. Zofia Jachacy, Warszawa
954. Maciej Grzywacz, Polkowice
953. Andrzej Baka, Piła
952. Mieczysław Byś, Brzostek
951. Ewa Iwańska-Brzeske, Warszawa
950. Piotr Wójcik, Lubin
949. Jadwiga Opolińska, Lubin
948. Barbara Król, Lubin
947. Kazimiera Bilińska, Lubin
946. S. Marta, Stanisława Zalewska, Krynica-Zdrój
945. Albert Młyński, Brok
944. Jan Borowy, Brok
943. Kazimiera Zastawna, Antonin Stary
942. Helena Romana Stepnik, Delray Beach
941. Edyta Sloma, Paryż
940. Władysław Michałowski, Warszawa
939. Justyn Jędraszewski, Kraków
938. Przemysław Gawęda, Poznań
937. Ks. Marcin Bińkowski, Szczecin
936. Józefa Demska, Gniezno
935. Maria Czarnecka, Gniezno
934. Maria Nowakowska, Gniezno
933. Ewa Jakób, Gniezno
932. Mariola Heinz, Gniezno
931. Katarzyna Majocha, Gniezno
930. Iwona Wybraniec, Gniezno
929. Jadwiga Józefiak, Toruń
928. Renata Paulina Cieślicka, Katowice
927. Maria Strumień, Katowice
926. Krystyna Giersz-Roman, Zalesie Górne
925. Andrzej Sienicki, Warszawa
924. Teresa Kosmala, Łódź
923. Stanisław Chilicki, Suwałki
922. Lidia Ochnio, Wola Żelechowska
921. Bronisława Pałka, Słomniki
920. Anna Pałka, Słomniki
919. Stanisław Pena, Wadowice
918. Gizela Paśka, Szamotuły
917. Ewa Budych, Szamotuły
916. Krystyna Skibińska, Jelenia Góra
915. Joanna Zdybel, Jelenia Góea
914. Jolanta Kornacka, Olsztyn
913. Wojciech Sowa, Cardiff
912. Zygmunt Zdanuk, Harasimowicze
911. Krzysztof Gawełek, Bielsko-Biała
910. Krystyna Matuszewska, Chrzanów
909. Julian Solecki, Puszczykowo
908. Wanda Lipczyńska, Płock
907. Helena, Beata, Stefan Kowalak, Poznań
906. Jan Andrzej Smieszek, Rybnik
905. Elżbieta Stochła, Nowy Sącz
904. Czesław Czekaj, Kraków
903. Maria Dziuba, Kędzierzyn Koźle
902. Marek Rawecki, Gliwice
901. Eugenia Jakubowska, Warszawa
900. Tomasz Świderski, Warszawa
899. Aniela Streibelt, Nowa Sól
898. Anna Melnyczuk, Tarnów
897. Mirosław Bubas, Koluszki
896. Krystyna Polak, Serniki
895. Zofia Marzec, Serniki
894. Marian Warzchoś, Serniki
893. Domicela Szewc, Lublin
892. Anna Koszałka, Warszawa
891. Irena Wodecka, Zawiercie
890. Janina Hejmej, Moszczenica Niżna
889. Agnieszka Maslyk, Krosno
888. Maria Elźbieta Łukomska, Wrocław
887. Wanda Domik, Warszawa
886. Irmina Dalman, Warszawa
885. Zdzisława Anna Wojnar, Zawadka Brzostecka
884. Zuzanna Łatka, Nowy Sącz
883. Halina Szymanek, Lublin
882. Maria Budzyna, Kaniów
881. Jan Paluch, Biłgoraj
880. Zofia Dominiak, Żary
879. Helena Sas, Nowy Sącz
878. Adam Rencz, Jelcz Laskowice
877. Helena Boczar, Krosno
876. Irena Flaka, Jordanów
875. Alicja Kotkas, Warszawa
874. Michał Momola, Aleksandrów Łódzki
873. Zbigniew Owczarek, Łódź
872. Maria Łabuz, Tarnów
871. Leopold Witek, Bielsko-Biała
870. Agnieszka Nidecka, Warszawa
869. Kazimierz Wojtczak, Góra
868. Grzegorz Koprowski, Szczecin
867. Bogusław Miazgowicz, Gliwice
866. Jan Urbański, Łódź
865. Andrzej Sobisz, Pomysk Wielki
864. Marek Jaskółka, Łódź
863. Stanisław Karwowski, Warszawa
862. Katarzyna Grabik, Zamość
861. Kazimierz Kowalski, Inowrocław
860. Grzegorz Jabłoński, Kietrz
859. Wanda Sitkiewicz, Osieck
858. Małgorzata Stalmach, Pszczyna
857. Małgorzata Bocheńska, Rzeszów
856. Tadeusz Radzikowski, Ząbki
855. Bronisław Duman, Szczecin
854. Krystyna Śliwa, Wrocław
853. Maria Kołataj, Wrocław
852. Mariola Kąkolewska-Rejman, Kraków
851. Maria Krystyna Kąkolewska, Kraków
850. Maria Wanda Michalczuk, Gorzów Wielkopolski
849. Teresa Orzełowska, Warszawa
848. Irena Kaczyńska, Gdańsk
847. Stanisław Wróbel, Glucholazy
846. Łucja Wojtczak, Góra
845. Barbara Tomaszewska, Gdańsk
844. Barbara Suchodolska, Łuków
843. Jolanta Sokołowska, Warszawa
842. Wiesława Siuta, Zgierz
841. Tomasz Romańczuk, Gdańsk
840. Maria Pietrzyk, Warszawa
839. Jolanta Morawska, Warszawa
838. Wiesław Marciniak, Kraków
837. Karol Kupczyk, Gorzów Wlkp
836. Teresa Hajczewska, Olsztyn
835. Henryk Chłopek, Warszawa
834. Stefan Podstawa, Nowy Targ
833. Jan Borkowski, Skierniewice
832. Marian Tymowicz, Gądki
831. Maryla Franciszkowska, Zamość
830. Monika Kubać, Kraków
829. Jadwiga Kura, Nowe Brzesko
828. Ryszard Gajda, Gdańsk
827. Maria Bodziony, Podegrodzie
826. Tadeusz Szwajca, Bielsko-Biała
825. Janusz Adamusik, Warszawa
824. Jadwiga Adamusik, Warszawa
823. Zygmunt Wosik, Brodła
822. Adam Kubiak, Zabrze
821. Władysława Jarosz, Mielec
820. Barbara Żebrowska, Warszawa
819. Jan Koryciński, Częstochowa
818. Halina Wójcik, Cerekwica
817. Teresa Styczeń, Oborniki Śląskie
816. Karol Molanowski, Gółkowo
815. Barbara Kubsik, Kębliny
814. Joanna Trzaska, Warszawa
813. Krzysztof Stapor Mic, Lublin
812. Katarzyna Goździejewska, Poznań
811. S. Klara Falkowska, Komańcza
810. Teresa Gniady, Dobieszyn
809. Jadwiga Rybałtowska, Otwock
808. Teresa Wiszniewska, Szczecin
807. Barbara Wełna, Żory
806. Zofia Mousson-Głażewska, Bielsko-Biała
805. Krystyna Tyszko, Warszawa
804. Jadwiga Kamińska, Opole
803. Jan Krasowski, Zielona Góra
802. Teresa Madziar, Opole
801. Halina Artaś, Bielsko-Biała
800. Maria Kukuczka, Bielsko-Biała
799. Irena Sadowska, Bielsko-Biała
798. Elżbieta Baranowska, Sokołów Podlaski
797. Zofia Romaniuk, Szczecin
796. Jan Jokiel, Kiełcz
795. Krystyna Kierzkowska, Białystok
794. Anna Moczydłowska, Siemiatycze
793. Stanisława Kaleta, Lędziny
792. Elżbieta Pasierbek, Kielce
791. Anna Zagiel, Gdynia
790. Wiktoria Stawińska, Sędziszów Młp.
789. Marek Moliński, Zielona Góra
788. Teresa Gwóźdz, Wyrwisko
787. Anna Bogucka, Bogatynia
786. Maria Panek, Łódź
785. Krystyna Solińska, Łódź
784. Ewa Więckowska, Łódź
783. Bożenna Ludwiczak, Łódź
782. Zofia Skrodzka, Łomża
781. Genowefa Tomalik, Wrocław
780. Bogusława Ryba, Ostrowiec Świętokrzyski
779. Zofia Barańska, Gdynia
778. Stanisław Chodór, Rzeszów
777. Wanda Łukaszewska-Bojarczuk, Warszawa
776. Krzysztof Koper, Pińczów
775. Władysław Koper, Pińczów
774. Urszula Koper, Pińczów
773. Jerzy Szufnarowski, Poznań
772. Elżbieta Szufnarowska, Poznań
771. Kazimierz Brych, Strzelino
770. Anna Drej, Szczekociny
769. Helena Stosio, Wałbrzych
768. Regina Podres, Kraków
767. Henryka Krawczyk, Kielce
766. Marianna Anteczek, Łęg
765. Feliksa Hackiewicz, Szczecin
764. Danuta Mruk, Gorlice
763. Krystyna Chmura, Wrocław
762. Zawadzki Ryszard, Cegłów
761. Jerzy Dudziński, Warszawa
760. Maria Modlich, Leszczyny
759. Anna, Wiktoria Szczepanik, Kraków
758. Jolanta Mozół, Józefów
757. Zofia Jaworowska, Jawor
756. Piotr Mikulski, Pilawa
755. Irena Małczyńska-Wenczuk, Lublin
754. Wiesława Olszewska, Karczew
753. Janina Piekarska, Mińsk Mazowiecki
752. Teresa Przybylska, Lublin
751. Michał Orzechowski, Nowa Dęba
750. Danuta I Henryk Tomczyk, Tarnowa
749. Barbara Partyczyńska, Kraków
748. Aniela Korczak, Jedlina Zdrój
747. Danuta Rokitka, Oława
746. Władysława Dłuska, Oława
745. Kazimiera Lewandowska, Domaniów
744. Urszula Bonowska, Poznań
743. Rafał Szwedziński, Zabrze
742. Wojciech Radomski, Pyskowice
741. Katarzyna Peda, Wocławy
740. Arkadiusz Mikucki, Moskwa
739. Teresa Piwowarska, Okuniew
738. Irena Piątek, Legionowo
737. Józefa Węgierska, Katowice
736. Cecylia Cich, Łęg Tarnowski
735. Marian Jan Bednarek, Zgierz
734. Halina Maria Bednarczyk, Tarnów
733. Ewa Czober, Stanisławów Pierwszy
732. Magdalena Patorska-Szczechowska, Warszawa
731. Teresa Sobik-Bilewicz, Ponań
730. Gertruda Kubiak, Leszno
729. Maria Kartonowicz, Gdańsk
728. Stanisława Zielińska, Warszawa
727. Jacek Baur, Stefanowo
726. Andrzej Rachowski, Miedzichowo
725. Teresa Olejniczak, Podkowa Leśna
724. Janina Sławińska, Przeworsk
723. Irena Wiewiórowska, Warszawa
722. Izabela Siembicka, Lublin
721. Anna Stoch, Kraków
720. Stanisław Kur, Kozy
719. Hanna Jahr, Bydgoszcz
718. Irena Rutkowska, Biłgoraj
717. Roman Śmigiel, Warszawa
716. Bożenna Śmigiel, Warszawa
715. Józef Urbaniak, Szczecin
714. Małgorzata Lisiecka, Łódź
713. Joanna Kazimierska, Dawidy Bankowe
712. Mirosława Jungermann, Mosina
711. Janina Jacher, Tarnów
710. Ilona Magdalena Horslund, Randers-Dania
709. S Teresa Gieńko, Warszawa
708. Joanna Gęsicka, Gdynia
707. Józef Boryczko, Tarnów
706. Władysław Pytlak, Wesoła
705. Maria Szymczyk, Jelcz-Laskowice
704. Marianna Popiak, Modliborzyce
703. Albina Stefania Nitkowska, Dębica
702. Jadwiga Basta, Radom
701. Mirosław Barczyński, Wrocław
700. Barbara Krzyżanowska, Trzcianka
699. Malwina Kuriata, Kudowa Zdrój
698. S. Stanisława Cecylia Gieniec, Jaćmierz
697. Jolanta Szydłowska, Warszawa
696. Anna Michalec, Gliwice
695. Teresa Koziar, Bielsko-Biała
694. Edward Karyś, Kielce
693. Wanda Iwańczak, Wrocław
692. Barbara Brzęk, Lublin
691. Anna Maria Segeth, Lublin
690. Ryszard Rażniewski, Pabianice
689. Jadwiga Rażniewska, Pabianice
688. Maria Korzeniowska, Pogórze
687. Teresa Zbierska, Chludowo
686. Emilia Kuźma-Szczecińska, Nowogard
685. Władysław Cichy, Kraków
684. Danuta Błaż, Krosno
683. Zofia Szymańska, Krosno
682. Krystyna Leszczyńska, Wałbrzych
681. Paweł Mynarz, Kraków
680. Elżbieta Kopeć, Szczypiorno
679. Alina Płaszczewska, Zbąszyń
678. Cecylia I Benedykt Żebrowscy, Ostrołęka
677. Piotr Kwiatkowski, Uk
676. Józef Uniowski, Gliwice
675. Halina Bednarska, Huntfield Heights
674. Helena Wójt, Łódź
673. Weronika Niewiadomska, Lublin
672. Bernadeta Drzewiecka, Bydgoszcz
671. Magdalena Borkowska, Gniezno
670. Wanda Kruk, Lesko
669. Urszula I Ryszard Goliszek, Puławy
668. Stanisław Mitek, Częstochowa
667. Malwina Kuriata, Pstrążna
666. Helena Perkowska, Kulesze Kościelne
665. Barbara Olejko, Lubartów
664. Jan Ciupa, Sławsk Wielki
663. Helena Kropielnicka, Zgorzelec
662. Piotr Wiorek, Jaworzno
661. Karolina Weber, Strumien
660. Jan Terlecki, Sedranki
659. Irena Sobol, Warszawa
658. Maria Siedlecka, Gdansk
657. Łukasz Sawicki, Brańsk
656. Piotr Rusek, Kraków
655. Maria Pempuś, Nowe Brzesko
654. Katarzyna Pacyna, Łańcut
653. Emanuela Marek, Strumień
652. Monika Malec, Malawa
651. Jolanta Kiełkowska, Rybnik
650. Bronisława Małysz, Cieszyn
649. Edward Rząca, Stare Racibory
648. Antoni Kmak, Kraków
647. Maria Żychowska, Tarnów
646. Wiesław Kowalski, Kraków
645. Maria Teresa Jankowska, Warszawa
644. Jadwiga Wiśniewska, Konin
643. Genowefa Kwiatkowska, Konin
642. Halina Majewska, Konin
641. Zofia Jaworska, Warszawa
640. Anna Konieczna, Bukowina Tatrzańska
639. Barbara-Maria Kucharczyk-Kułaga, Warszawa
638. Halina Grzybowska, Częstochowa
637. Henryka Grzywacz, Warszawa
636. Ewelina Juszkiewicz, Warszawa
635. Krystyna Reszka, Czarna Wieś
634. Helena Marko, Kielce
633. Marek Zawojski, Połczyn Zdrój
632. Zbigniew Witkoś, Kraków
631. Katarzyna Taborska, Reading
630. Daniel Szewczyk, Aleksandrów Łódzki
629. Kamila Sordyl, Kęty
628. Zenobia Słupska, Gdańsk
627. Anna Redzik, Sopot
626. Małgorzata Patla, Warszawa
625. Celina Kuźmińska, Warszawa
624. Krystyna Marcinkowska, Koszalin
623. Anna Krysztofczyk, Łódź
622. Magdalena Kiwerska, Pabianice
621. Aleksandra Jendzio, Koszalin
620. Hanka Krajewska, Bydgoszcz
619. Jerzy Celej, Świdnik
618. Jan Jarczok, Fullerton
617. Krzysztof Miszczak, Nowa Ruda
616. Henryk Milewski, Brodnica
615. Marian Chowaniak, Ustroń
614. Ewa Tuszyńska, Brwinów
613. Joanna Winicka-Gburek, Ustroń
612. Jadwiga Kunka, Starogard Gdański
611. Mariusz Draganek, Bydgoszcz
610. Maria Droździewicz, Skawina
609. Celina Piontek, Tczew
608. Jerzy Piec, Krynica Zdrój
607. Alina Skiba, Warszawa
606. Maria Kędziora, Brzesko
605. Halina Wolska, Dąbrowa Górnicza
604. Łucja Machoń, Warszawa
603. Wiktoria Kaplita, Rzeszów
602. Elżbieta Kobylińska, Kraków
601. Jadwiga Karwowska, Płońsk
600. Zbigniew Karwowski, Płońsk
599. Katarzyna Grześkiewicz, Garwolin
598. Lidia Pająk, Kraków
597. Henryk Dyzmański, Puszczykowo
596. Franciszka Kisielewicz, Zielona Góra
595. Elżbieta Szewczyk, Wrocław
594. Janina Maciukiewicz, Olecko
593. Henryka Markowska, Białystok
592. Kazimierz Nosul, Białystok
591. Jerzy Kubczak, Koziegłowy
590. Irena Broniewska, Dzierżoniów
589. Krystyna Szostak, Kłodzko
588. Marianna Molendowska, Wrocław
587. Mieczysława Kuszyk, Lubartów
586. Józef Sukiennik, Limanowa
585. Jan Wilczyński, Ustka
584. Elżbieta Horodelska, Tomaszów Lubelski
583. Antonina Pruchniak, Wrocław
582. Eugenia Piec, Krynica Zdrój
581. Krystyna Stępkowska, Warszawa
580. Anna Kołodziejczyk, Wrocław
579. Krystyna Grzegorczyk, Radom
578. Rozalia Szlaga, Nysa
577. Maria Kędzierska, Przemyśl
576. S. Czesława Wójcik, Goczałkowice Zdrój
575. Wiktoria Przebinda, Goczałkowice Zdrój
574. Władysława Zwolenik, Goczałkowice Zdrój
573. Janina Wisz, Czarna Białostocka
572. Agata Pawełek, Wrocław
571. Marek Wójcik, Bulowice
570. Łukasz Rynek, Warszawa
569. Stefan Jungst, Gdańsk
568. Siostra Judyta Woźniak, Kraków
567. Janina Kozaczka, Nowa Dęba
566. Grazyna Dominczak, Jelenia Gora
565. Leszek Świacki, Suwałki
564. Danuta Passon, Lindendorf-Niemcy
563. Celina Piontek, Tczew
562. Roman Wernerowski, Mosty
561. Katarzyna Łapińska, Hornówek
560. Marzena Niemirska, Kraków
559. Barbara Tyc, Kępno
558. Eugeniusz Mączka, Jastrzębie Zdrój
557. Krystyna Holesz, Jastrzębie Zdrój
556. Janusz Czajkowski, Toruń
555. Danuta Serafin, Janów Lubelski
554. Teresa Garecka, Mońki
553. Teresa Kaczmarczyk, Wesołów
552. Paulina Lisiak, Puszczykowo
551. Krystyna Lipińska, Otwock
550. Henryka Piłat, Karczmiska
549. Teresa Musiał, Tarnowskie Góry
548. Paulina Biajgo, Łańcut
547. Lilianna Trybalska, Brzesko
546. Barbara Zalewska, Świecie
545. Anna Domagała, Kielce
544. Tadeusz Koluszek, Głogów
543. Mieczysław Janiszek, Świebodzice
542. Jerzy Tarsiewicz, Warszawa
541. Irena Sikorska, Warszawa
540. Magdalena Jęczmyk, Warszawa
539. Jerzy Fediuk, Zielona Góra
538. Elżbieta Chwiłka, Bydgoszcz
537. Brygida Pacułt, Kędzierzyn-Koźle
536. Antoni Hyz, Przemyśl
535. Elżbieta Mazurek, Przemyśl
534. Norbert Michalewicz, Leszno
533. Robert Rypel, Krynica Zdrój
532. Zenobia Trzcińska, Warszawa
531. Elżbieta Łukawska, Warszawa
530. Janina Laskowska, Piastów
529. Barbara Abczyńska, Pruszków
528. Maria Hendzel, Ropczyce
527. Jadwiga Rabka, Krosno
526. Halina Lorek, Sławków
525. Marianna-Henryka Gielo, Skórzec
524. Józefa Siedlecka, Biała
523. Czesława Uchmanowicz, Biała
522. Alfreda Sirko, Lublin
521. Joanna Jakubiec, Bielsko-Biała
520. Alicja Pieniążek, Gdynia
519. Marek Sidor, Lublin
518. Feliks Dębkowski, Łask
517. Krystyna Kunysz, Rzeszów
516. Bogumiła Morawiec-Szweda, Gdańsk-Oliwa
515. Monika Rybarczyk, Kraków
514. Elżbieta Szczurowska, Szczecin
513. Konrad Strulak, Bydgoszcz
512. Zbigniew Kulesza, Warszawa
511. Tadeusz Majewski, Warszawa
510. Franciszek Gawryluk, Warszawa
509. Grazyna I Zygmunt Dyka, Krakow
508. Michał Momola, Aleksandrów Łódzki
507. Urszula Cantemir, Zielona Góra
506. Wanda Mrozowska, Gliwice
505. Mariusz Sajdak, Łęgowo
504. Elzbieta Żakowska, Zielona Góra
503. Maria Chuda, Zielona Góra
502. Wanda Gluminska, Akmol Kazachstan
501. Barbara Joanna Gorawska, Adelaide
500. Maria Iwaszko, Gdynia
499. Bożena Widawska, Fayetteville
498. Barbara Pstrągowska, Warszawa
497. Monika Janeczek, Maidstone
496. Antoni Szudzikowski, Pabianice
495. Grażyna Szudzikowska, Pabianice
494. Danuta Piotrowska, Katowice
493. Krystyna Kalinowska, Toruń
492. Stanisław Gromadzki, Chełm
491. Kazimiera Gromadzka, Chełm
490. Janina Szymanowicz, Gliwice
489. Leszek Lachowicz, Kraków
488. Radosław Ostrowski, Warszawa
487. Zyta Ślosarska, Gdańsk
486. Gizela Nadworniańska, Elbląg
485. Teresa Pietrzak, Gdynia
484. Alina Stachurska, Wrocław
483. Stanisław Tusiński, Radom
482. Grzegorz Hetzig, Bydgoszcz
481. Dorota Woźniak, Kraków
480. Jan Ładziak, Głogów
479. Hanka Krajewska, Bydgoszcz
478. Stanislaw Rechniowski, Vancouver - Kanada
477. Andrzej Kordonski, Ostrów
476. Jana Jurek, Ostrów
475. Dominik Stec, Gdynia
474. Mariusz Modrzewski, Chełm
473. Regina Torończak, Krzydlina Mała
472. Jolanta Stworzyjanek, Gdańsk
471. Marian Stolecki, Tychy
470. Elzbieta Kempa - Susla, Swarzedz
469. Estera Burian, Kęty
468. Marek Burgiel, Kraków
467. Jan Śniechowski, Opole
466. Elzbieta Wolanowska, Perugia
465. Jerzy Jankowski, Norwegia Askim - Oslo
464. Bogusław Hlebowicz, Białobrzegi
463. Janusz Grzymała-Wiewiorowski, Warszawa
462. Robert Marjanowski, Kalej
461. Łukasz Kielniacz, Koszalin
460. Tadeusz Boruta, Wrocław
459. Antoni Hobler, Nowy Sącz
458. Maciej Labecki, Warszawa
457. Janina Tomczyk, Radom
456. Piotr Szarek, Bielsko-Biała
455. Jacek Misiak, Kraków
454. Kazimierz Tomczyk, Radom
453. Bozena Choromanska, New York
452. Rafał Kruk, Budziszów
451. Anna Barańska, Kraków
450. Maria Choromanska, New York
449. Małgorzata Stanisz, Warszawa
448. Lidia Rosentkal, Bydgoszcz
447. Anna Stelmach, Warszawa
446. Eugeniusz Danicki, Warszawa
445. Iwona Zarzycka, Warszawa
444. Ewa Kominek, Gdańsk
443. Jerzy Głuch, Gdańsk
442. Kazimierz Banasiuk, Otwock
441. Barbara Szyffer, Bydgoszcz
440. Michał Wiszniewski, Klecza
439. Tomasz Ocetkiewicz, Kraków
438. Magdalena Banach, Kraków
437. Maria Małek-Pęksa, Warszawa
436. Lidia Jantos, Radzionków
435. Urszula Knitter, Puck
434. Gabriela Duliban-Nowak, Gniewczyna Łańcucka
433. Małgorzata Załęska, Szczecin
432. Maria Nowak, Tarnów
431. Stanisław Szwedka, Rybnik
430. Elżbieta Zachmann, Poznań
429. Małgorzata Szot, Tychy
428. Jerzy Chmielek, Kraków
427. Maria Chmielek, Kraków
426. Franciszek Chyc-Myrmuka, Zakopane
425. Jadwiga Stenipka, Łódź
424. Emilia Mól, Kielce
423. Janusz Kaliszewski, Krasnopol
422. Henryk Bojda, Żary
421. Emilia Bojda, Żary
420. Irena Jankowska, Wrocław
419. Grażyna Rzymowska, Kalisz
418. Barbara Kwiek, Warszawa
417. Ryszard Kobendza, Osiedle Poznańskie
416. Genowefa Sękowska, Wrocław
415. Halina Syrico, Miastko
414. Anna Furtak, Krosno
413. Danuta Michnowicz, Bytów
412. Dorota Prochwicz, Kraków
411. Stefania Stasierska, Mikstat
410. Krzysztof Bukała, Łańcut
409. Helena Kucia, Kraków
408. Halina Roessler, Częstochowa
407. Czesław Gąsior, Lublin
406. Jadwiga Fischer, Toruń
405. Józefa Okuniewska, Kalisz
404. Bożena Małecka, Kalisz
403. Halina Matuszak, Cyców
402. Janina Bloch, Warszawa
401. Bogdan Kania, Konstantynów Łódzki
400. Andrzej Witkowski, Gdańsk
399. Krystyna Sadowska, Ełk
398. Helena Mościńka, Suwałki
397. Krystyna Matus, Bochnia
396. Andrzej Adamczuk, Lublin
395. Danuta Walentyna Cichecka, Czerwin
394. Jan Paja, Rzeszów
393. Marianna Grygar, Łańcut
392. Władysława Łabęda, Warszawa
391. Anna Buczak, Dąbrowa Górnicza
390. Małgorzata Mazurek, Lublin
389. Stefania Kuran, Żyrardów
388. Katarzyna Jaszcz, Mielec
387. Walenty Grzegorz, Nowy Dwór
386. Wanda Mikołajczyk, Zduńska Wola
385. Zdzisława Fronc, Rudnik Nad Sanem
384. Elżbieta Barszcz, Wieliczka
383. Jan Kuczek, Leżajsk
382. Agnieszka Ul, Lublin
381. Mateusz Jański, Wrocław
380. Jadwiga Łazińska, Sobótka Nowa
379. Katarzyna Misiewicz, Białystok
378. Bożena Godycka-Karoń, Warszawa
377. Teresa Rakoczy, Bochnia
376. Stanisława Ząjąc, Sucha Beskidzka
375. Zbigniew Kamiński, Chełm
374. Agnieszka Węcławska, Poznań
373. Stefania Borodo, Olsztyn
372. Teresa Korniak, Tarnobrzeg
371. Dobrosława Kołakowska, Kwidzyn
370. Józef Kochutek, Cieszyn
369. Jadwiga Wilk, Bielsko-Biała
368. Joanna Pietrasiewicz, Wrocław
367. Jan Wiech, Malawa
366. Bożena Barbara Kondraciuk, Pułtusk
365. Jolanta Orzechowska, Wrocław
364. Zofia Treffler, Gliwice
363. Andrzej Treffler, Gliwice
362. Ewa Maciejewska, Pelplin
361. Jadwiga Dardzińska, Gdańsk
360. Barbara Wróbel, Lyski
359. Bogdan Potęga-Hreszczuk, Łódź
358. Krystyna Siwak, Ostrów Wielkopolski
357. Gertruda Kawala, Zamość
356. Jan Bulak, Szczecin
355. Antoni Sulka, Rogoźno
354. Jan Kandzia, Tychy
353. Danuta Zaczek, Żelechów
352. Antoni Słaby, Nowy Sącz
351. Zofia Słaby, Nowy Sącz
350. Irmina Podemska, Warszawa
349. Zdzisław Skrzypczyk, Sanok
348. Maria Tatar, Włocławek
347. Maria Niedźwiedzka, Toruń
346. Wanda Mirska, Lublin
345. Zofia Czerczyńska, Zduńska Wola
344. Stefania Porzezińska, Szczecin
343. Jacek Horoszko, Warszawa
342. Janina Lewandowska, Inowrocław
341. Krystyna Rzeszutko, Bielsko-Biała
340. Stanisława Dobrucka, Zielona Góra
339. Ks Marcin Bogucki, Bogatynia
338. Adam Biegaj, Bydgoszcz
337. Daniel Konieczny, Kalkow
336. Anna Zych, Łódź
335. Józef Wawrzyczek, Lublin
334. Aniela Wawrzyczek, Lublin
333. Helena Włodarczyk, Kraków
332. Halina Remiś, Michałówka
331. Leokadia Czechowicz, Blachownia
330. Helena Góra, Kraków
329. Andrzej Góra, Kraków
328. Helena Kłos, Kluczbork
327. Stanisława Gil, Szczecin
326. Andrzej Gdula, Gliwice
325. Irena Przybylska, Poznań
324. Edmund Koper, Stańkowo
323. Ewa Leśniewska, Katowice
322. Julianna Gdula, Gliwice
321. Jan Werdach, Łódź
320. Grzegorz Misiewicz, Bydgoszcz
319. Jerzy Bojke, Reda
318. Franciszka Kryś, Kraków
317. Edward Konopko, Białystok
316. Regina Mosiek, Wrocław
315. Maria Palusińska, Wieliczka
314. Marta Kosiń, Częstochowa
313. Stefania Maziarz, Lewin Brzeski
312. Marek Kozlowski, Ansonia
311. Maria Gawęcka, Wrocław
310. Wieslaw Faszcza, Wielka Britania
309. Krystyna Sikorska, Śrem
308. Mariola Chaberka, Kraków
307. Monika Mazurek, Sulechów
306. Elzbieta Klinger, Łódź
305. Beata Kłosowska, Mielno
304. Anna Zarzycka, Neuoetting
303. Piotr Ciesla, Bydgiszcz
302. Mariusz Włodarczyk, Bielsko-Biała
301. Patrycja Makaruk, Wąsosz Górny
300. Irena Wróblewska, Terespol
299. Ignacy Mróz, Bydgoszcz
298. Małgorzata Mróz, Bydgoszcz
297. Wacław Tokarski, Warszawa
296. Małgorzata Marczak, Kraków
295. Krzysztof Filar, Kraków
294. Barbara Kurdziel, Dąbrowa Górnicza
293. Joanna Przybyła, Chludowo
292. Piotr Arczykowski, Żórawina
291. Alina Olkuska, Kraków
290. Mirosław Stańczuk, Kobyłka
289. Janina Krupa, Przeworsk
288. Wanda Bąk, Szczecin
287. Ireneusz Bajak, Bielawa
286. Jan Wolny, Waghaeusel
285. Wiesława Winiarska - Rizler, Opole
284. Władysław Ruta, Białystok
283. Borys Lyskov, Nowy Kisielin
282. Filip Korol, Bukowiec
281. Elzbieta Rasińska, Rejowiec Fabryczny
280. Zofia Machowicz, Jasło
279. Iwona Jankowska, Warszawa
278. Witek Krzemiński, Marianowice
277. Aleksandra Morawska, Włocławek
276. Krzysztof Krawczyk, Bogatynia
275. Sławomir Suski, Hecznarowice
274. Hanna Brzózka, Warszawa
273. Lidia Nocuń, Częstochowa
272. Zygmunt Żukowski, Ostrołęka
271. Seweryn Migas, Rybnik
270. Piotr Gołuszka, Sucha Beskidzka
269. Sydonia Marciniak, Grodzisk Wielkopolski
268. Teresa Horbań, Przeworsk
267. Maria Olech, Wągrowiec
266. Krzysztof Olech, Micharzewo
265. Danuta Jakubowska, Poznań
264. Janina Nowak, Kraów
263. Alicja Senatorska, Warszawa
262. Jerzy Tomczuk, Graniczna Wieś
261. Michał Powieczko, Dąbrowa Górnicza
260. Arkadiusz Kijora, Nowe Miasto Lubawskie
259. Stanisława Grotowska, Warszawa
258. Bronisława Kaniowska, Szprotawa
257. Marta Wątroba, Biechów
256. Marcin Oleś, Rybnik
255. Janusz Marek, Mirowo
254. Janina Pelc, Warszawa
253. Jolanta Raczyńska, Kurów
252. Władysław Szponarski, Gdańsk
251. Ireneusz Seliga, Brzeg
250. Daniela Rogulska, Łódź
249. Danuta Maria Prypchaw, Legnica
248. Stefan Mrówczyński, Ciechocinek
247. Helena Grundas, Tomaszów Lubelski
246. Zofia Wallicht, Wrzwśnia
245. Krystyna Gąsior, Szczekociny
244. Maciej Mański, Piaseczno
243. Wiesława Naruniec, Bielsk Podlaski
242. Krzysztof Zieliński, Siedlce
241. Marianna Mysłek, Wrocław
240. Przemysław Chudzik, Stójka
239. Maria Radke, Warszawa
238. Joanna Nowak, Rzeszów
237. Zygmunt Stefanski, Poznan
236. Magdalena Markiewicz, Kraków
235. Szymon Zimny, Wawrzeńczyce
234. Teresa Luniak, Lubartów
233. Marek Żelazny, Kraków
232. Elzbieta Ptasznik, Steyl, Holandia
231. Jadwiga Anna Olędzka, Łapy
230. Jerzy Kosek, Bielsko-Biała
229. Jan Pokrywka, Kłodzko
228. Anna Harędzińska, Myślenice
227. Katarzyna Kusiak, Międzyrzecz
226. Antoni Karwacki, Łódź
225. Władysław Proć, Węgliniec
224. Sławomir Pietraszun, Grodziec
223. Agata Kowalewska, Łuków
222. Damian Cieśla, Kraków
221. Maria Pusz, Wolica
220. Maja Kaczmarek, Warszawa
219. Waldemar Kużlak, Gniezno
218. Maria Przybysz, Gostynin
217. Joanna Gago, Węgrów
216. Teresa Gołębiewska, Torun
215. Władysław Wastag, Dębica
214. Piotr Chudecki, Zduńska Wola
213. Teresa Bronakowska, Lublin
212. Jolanta Mandel, Warszawa
211. Paweł Paśko, Warszawa
210. Tomasz Styguśka, Kamieniec- Ranczo
209. Aneta Parys, Warszawa
208. Aleksander Fredro, Surochów
207. Łukasz Kuźmiński, Warszawa
206. Weronika Sołowińska, Siedlce
205. Dariusz Lupinski, Białystok
204. Ilona Tomczak, Łuków
203. Damian Bartyzel, Podrzewie
202. Piotr Ziarko, Gdynia
201. Jarosław Jastrzębski, Gdynia
200. Kamil Tokarski, Warszawa
199. Beata Boryczka, Wrocław
198. Aleksandra Buczko, Bydgoszcz
197. Dariusz Wilk, Ruda Śląska
196. Jakub Wiechecki, Piotrków Trybunalski
195. Adam Karpiński, Warszawa
194. Bernadeta Rosolak, Międzyrzecz
193. Jacek Krasowski, Głogów
192. Kornel Kowalczyk, Czerniewice
191. Jacek Wachtarczyk, Zebrzydowice
190. Andrzej Wanclaw, Gdansk
189. Krzysztof Władysław Rędzikowski, Warszawa
188. Jolanta Ksiądz, Katowice
187. Piotr Żabiński, Bydgoszcz
186. Władysław Kosiorowski, Wieniec
185. Tomek Gaszewski, Kraków
184. Kamil Wolak, Braniewo
183. Adrian Smoła, Brunary
182. Radosław Jurczak, Nowy Sącz
181. Maciej Głuc, Nowy Sącz
180. Kamila Mejnartowicz-Abou-Ali, Warszawa
179. Kamil Piwowar, Piwniczna
178. Hanna Ostrowska, Poznań
177. Grażyna Cieśla, Kraków
176. Emilia Nowicka, Bydgoszcz
175. Mieczysław Kotarbiński, Przasnysz
174. Daniela Kotarbińska, Przasnysz
173. Michał Gołata, Bydgoszcz
172. Jan Lukas, Góra
171. Irena Lukas, Góra
170. Bronisława Nowicka, Wrocław
169. Wanda Pawelczyk, Warszawa
168. Antonina Rypel, Gliwice
167. Jan Rudek, Zabrze
166. Regina Nitera, Busko Zdrój
165. Kazimierz Nowacki, Sławków
164. Irena Szczęsna, Gdynia
163. Irena Wiesiołek, Bydgoszcz
162. Barbara Czarnecka, Warszawa
161. Daniela Huńka, Warka
160. Krystyna Bielawska, Warka
159. Krystyna Jadwiga Lewandowska, Legnica
158. Janina Sosnówka, Łódź
157. Maria Talmont-Kamińska, Milanówek
156. Joachim Kowalski, Warszawa
155. Waldemar Jerzyk, Ostrów Wlkp
154. Elżbieta Piróg, Dąbrowa Górnicza
153. Ilona Tomczak, Biała Podlaska
152. Izabela Boranska, Warszawa
151. Paulina Gajkowska, Warszawa
150. Piotr Staszak, Jelenia Góra
149. Julia Kiklica, Nowy Sącz
148. Teresa Rama, Wołomin
147. Bartosz Buchman, Łosie
146. Ewa Mrozowska, Braunschweig
145. Paweł Nowak, Radom
144. Stanisław Kaczor, Bydgoszcz
143. Paweł Sobolewski, Trzesieka
142. Marek Nowak, Sosnowiec
141. Maria Sikora, Stryszawa
140. Jarek Molenda, Sosnowiec
139. Zbigniew Karkowski, Gliwice
138. Janusz Ścieproń, Chrząstowice
137. Adrian Krupiński, Pruszków
136. Janina Ewa Gaweł, Warszawa
135. Michał Git, Legnica
134. Piotr Chorąży, Myslowice
133. Elzbieta Osuch, Warszawa
132. Teresa Wysocka, Lublin
131. Zbigniew Dzieciątkowski, Dąbrowa Górnicza
130. Krzysztof Andrzejewski, Sokółka
129. Bartek Owedyk, Warszawa
128. Irena Pasierbek, Bielsko-Biała
127. Agata Grochowiak, Sosnowiec
126. Wiesława Kordek, Góra
125. Karol Piwnicki, Sanok
124. Marian Grych, Rzeszów
123. Krystyna Frankiewicz, Warszawa
122. Danuta Tabor, Kraków
121. s. Jadwiga Głowacka, Międzybrodzie Bialskie
120. Irena Dzieciątkowska, Dąbrowa Górnicza
119. Michał Głąb, Dobczyce
118. Bogdan Wiadro, Warszawa
117. Janusz Korycki, Warszawa
116. Bartłomiej Szadkowski, Łask
115. Krzysztof Szczęsny, Kalisz
114. Janusz Kurbiel, Kraków
113. s. Teresa Opertowicz, Rzym, Italia
112. Robert Popielewicz, Marki
111. Rafał Stefaniuk, Warszawa
110. Elżbieta Wysocka, Bełchatów
109. Lutomira Konopacka-Briks, Szczecin
108. Henryk Gędzierski, Gdańsk
107. Anna Ratuszniak, Lublin
106. Elżbieta Jurzecka, Kraków
105. Józef Kowalik, Sławkowice
104. Zenon Rodziewicz, Szczecin
103. Helena Kocoń, Sędziszów Młp
102. Jadwiga Kocoń, Sędziszów Młp
101. Andrzej Truchel, Zambrów
100. Alina Sokup, Bydgoszcz
99. Anna Leman, Wejherowo
98. Krzysztof Majek, Warszawa
97. Dorota Bogaczewicz, Wrocław
96. Andrzej Pazera, La Chaux-de-Fonds
95. Mariusz Prządak, Warszawa
94. Alicja Ceglińska, Kosina
93. Gabriela Urbańska, Świebodzin
92. Krystyna Werner, Poznan
91. Paweł Korczyk, Minsk Mazowiecki
90. Elzbieta Michalska, Korwinów k/Częstochowy
89. Rafalł Słowikowski, Rumia
88. Katarzyna Jargiło, Jastrzebie-Zdrój
87. Natalia Tomczak, Łuków
86. mec. Rafał Rogalski, Warszawa
85. Renata Janczyk, Pruszkow
84. Andrzej Domański, Moneta
83. Andrzej Kulesza, Warszawa
82. Krzysztof Losz, Radom
81. Jolanta Tomczak, Warszawa
80. Katarzyna Orłowska-Popławska, Warszawa
79. Teresa Drewniak, Kobiernice
78. Gabriel Wiatr, Gorlice
77. Bolesław Granoszewski, Szczecin
76. Grzegorz Kolak, Kotun
75. Andrzej Bator, Wola Radłowska
74. Magdalena Kwiecień, Siemianowice Śl
73. Stefan Krysztof, Warszawa
72. Krystyna Osińska, Warszawa
71. Pawel Romaniszyn, Voctoria, Kanada
70. Jolanta Walczak, Sierakówek
69. Izabela Pietrzak, Słomniki
68. Zuzanna Żuchnik, Wodzisław Śląski
67. Wojciech Osiński, Warszawa
66. Stanisław Odój, Rzeszów
65. Agnieszka Majczyna, Wisznice
64. Krystyna Sikora, Wiśniowa
63. Irena Kasperska, Wrocław
62. Apolonia Maliszewska, Ząbki
61. Urszula Marian Marianna Kaczyńscy, Łapy
60. Władysława Dobija, Buczkowice
59. Józef Węglarski, Rzeszów
58. Jadwiga Węglarska, Rzeszów
57. Elżbieta Węglarska, Rzeszów
56. Maria i Marian Pawluk, Szprotawa
55. Stanisława Kilarska, Szprotawa
54. Wanda Chudy, Szprotawa
53. Sylwia Podstawek, Gdansk
52. Ewa Szamik, Zamość
51. Barbara Buchowska, Szprotawa
50. Mirosława Matysiak, Szprotawa
49. Katarzyna Kisiel, Gdynia
48. Barbara Leśniak, Kraków
47. Teresa Forszpaniak, Szprotawa
46. Grazyna Bereznicka, Milicz
45. Zdzislaw Karczewski, Nysa
44. Jerzy Lichtenberg, Wieliczka
43. Józef Gozdecki, Wielącza
42. Maria Gozdecka, Wielącza
41. Jerzy Marcinowski, Poznań
40. Marek Kościelniak, Nowa Sól
39. Wanda Trojanowska, Warszawa
38. Julita Pawłowska, Warszawa
37. Iwona Łozowska, Warszawa
36. Robert Klimek, Pabianice
35. Marta Święcicka, Gliwice
34. Lucylla Depta, Piła
33. Anna Dresler, Łódź
32. Lucyna Jerzy Cwalina, Lomza
31. Andrzej Salski, Łódż
30. Iwona Wechta-Nowicka, Pelikan
29. Krzysztof Zglinicki, Poznań
28. Leokadia Sarnowska, Wołczyn
27. Józef Grochowski, Warszawa
26. Jadwiga i Lesław Kaczmarkiewicz, Szprotawa
25. Józef Samulski, Warszawa
24. Małgorzata Pilanowska, Gdynia
23. Zdzisława Stepińska, Sosnowiec
22. Krystyna Janiak, Nowe Skalmierzyce
21. Danuta Milczarska, Warszawa
20. Jadwiga Bartoszek, Pabianice
19. Anna Serwatko, Sanok
18. Agata Bartyzel, Kraków
17. Wanda Godlewska, Grądy Woniecko
16. Tadeusz Stefanów, Bolesławiec
15. Ryszard Lach, Nowy Sącz
14. Emilia Zarębska, Lublin
13. Maria Kosiorowska, Mielenko
12. Wanda Mordasiewicz, Białystok
11. Malgorzata Dec, North York Toronto
10. Jolanta Wroblewska, Garfield USA
9. O. Dariusz Walenty Andrzejewski, Prowincjał, Bydgoszcz
8. Iwona Wojtaszek, Szczyglice
7. Dariusz Wasiak, Moosburg
6. Marta Dominiak, Rawa Mazowiecka
5. Maciej Mucha, Zembrzyce
4. Justyna Kałużny, Chicago, Stany Zjednoczone
3. Magdalena Puchta, Zaosie
2. Artur Gorgoń, Gliwice
1. Emilia Łacheta, Gdynia

Partnerzy

Kontakt

Spes Sp. z o.o.
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa
tel. (22) 515 77 77
e-mail: modlitwa@zapolske.pl
© Copyright by Spes Sp. z o.o.