Minister edukacji narodowej, PiS

Anna
Zalewska

Data urodzenia: 6 lipca 1965 roku
Zawód: parlamentarzysta
Obecnie modli się:
331
osób
Obecnie modli się: 331 osób
331. Stanisława Lipień, Jaczków
330. Janina Król, Zamość
329. Wacława Płoszaj, Wałbrzych
328. Marian Hernik, Szczecin
327. Teresa Król, Józefów
326. Eugenia Reimus, Starogard Gdański
325. Łukasz Cząstkiewiczz, Krosno
324. Marianna Karolewska, Żagań
323. Hieronim Karolewski, Żagań
322. Włodzimierz Drzewiecki, Turek
321. Stanisława, Janina Kaczorowska, Radom
320. Zdzisława Buczkowska, Toruń
319. Halina Styś, Wrocław
318. Magdalena Krajewska, Śrem
317. Jadwiga Bodych, Poznań
316. Magdalena Lis, Marki
315. Klemens Zajączkowski, Sochaczew
314. Zofia Kazimierczak, Sochaczew
313. Janina, Kinga Dobrowolska-Skuratowicz, Sochaczew
312. Katarzyna Szkudelska, Węglew Kolonia
311. Kazimierz Wójcikowski, Jodłówka
310. Małgorzata Garlak-Niedziółka, Rzeszów
309. Teresa Ryba, Jaworzno
308. Teresa Mitręga, Zduńska Wola
307. Danuta Słabik, Świeradów-Zdrój
306. Marta Polek, Warszawa
305. Jadwiga Wdowska, Opole
304. Agnieszka Stachoń, Kraków
303. Alicja Rybarczyk, Łódź
302. Zofia Derek, Włocławek
301. Krystyna Trela, Mielec
300. Helena Lewińska, Wrocław
299. Małgorzata Jakubczak, Radom
298. Justyna Gałuszka, Grodkow
297. Barbara Suchta, Wyszków
296. Danuta Kamińska, Łomża
295. Janina Wronkiewicz, Żagań
294. Renata Lycz, Oborniki Slaskie
293. Teresa Zabiszak, Gorzów Wielkopolski
292. Dorota Jeruzalska, Huszcza
291. Dorota Gondek, Świdnica
290. Alexander Kurek, Niemcy
289. Ewa Andrzejewicz, Kamionka
288. Agnieszka Stadnicka, Kielce
287. Mirosław Śliwa, Brzeg
286. Lucyna Jaworska-Śliwa, Jankowice Wielkie
285. Maria, Kalina Kamińska, Gliwice
284. Barbara Hałakuc, Bytom
283. Barbara Żłobecka, Starachowice
282. Wiesława Pastuszka, Starachowice
281. Krystyna Wojak, Kłodzko
280. Józefa Rendzi, Wrocław
279. Marianna Zawiła, Bielsko-Biała
278. Małgorzata Zawiła, Bielsko-Biała
277. Łukasz Drechsler, Ząbkowice Śląskie
276. Maria Kantowska, Wrocław
275. Irena Matkowska, Wrocław
274. Jadwiga Zelazko, Lublin
273. Barbara Nowak, Kraków
272. Wanda Czyż, Wrocław
271. Zbigniew Czyż, Wrocław
270. Jowita Czyż, Wrocław
269. Marianna Kłym, Wrocław
268. Maria Jezierska, Świdnica
267. Andrzej Wronkiewicz, Żagań
266. Lucyna Sroczynska, Słupsk
265. Zofia Giżewska, Brańsk
264. Henryk Koziński, Wąwolnica
263. Barbara Kmieć, Legnica
262. Ewa Święconek, Piotrków Trybunalski
261. Wiesław Cieciura, Piotrków Trybunalski
260. Bożena Fudali, Brzozów
259. Ewa Lenarczyk, Nowa Ruda
258. Jarosław Zabłocki, Dziećmorowice
257. S. Renata Tondytko Css, Chmielnik
256. Anna Prukacz, Dębno
255. Anna Jagiełło-Hoffman, Piotrków Trybunalski
254. Ks. Dr Ryszard Matkowski, Goczałków
253. Lila Kałuziak, Leżnica Wielka
252. Elżbieta Cichowska, Łęczyca
251. Jolanta Janusz, Wrocław
250. Gabriel Wiatr, Gorlice
249. Wiesław Rokicki, Olsztyn
248. Anna Czylej, Wisznice
247. Małgorzata Sitarz, Brzezowa
246. Mariola Heinz, Gniezno
245. Katarzyna Majocha, Gniezno
244. Iwona Wybraniec, Gniezno
243. Aldona Borkowska, Gniezno
242. Wanda Zajączkowska, Suwałki
241. Gizela Paśka, Szamotuły
240. Barbara Łupińska, Łapy
239. Janina Ostrowska, Nidzica
238. Irena Maria Kolanowska, Mińsk Mazowiecki
237. Barbara Wiktor, Pruszcz Ggdański
236. Barbara Rubin, Przełomka
235. Agnieszka Maslyk, Krosno
234. Leokadia Gacek, Szebnie
233. Joanna Zięba, Trzebownisko
232. Anna Mazurek, Tarnówka
231. Grzegorz Koprowski, Szczecin
230. Wojciech Sekuradzki, Wrocław
229. Renata Halota, Nowy Sącz
228. Teresa Bogdanowicz-Bordzań, Biłgoraj
227. Izabela Wrzosek, Sadowne
226. Wanda Bukowska, Kraków
225. Renata Wójcik, Bulowice
224. Teresa Kijowska, Kraków
223. Anna Szlachcińska, Radom
222. Halina Artaś, Bielsko-Biała
221. Barbara Łakoma, Zielona Góra
220. Bernarda Misiewicz, Zamość
219. Halina Dziedzic, Kraków
218. Barbara Lipok, Ruda Sląska
217. Wioletta Grzesik, Piła
216. Leonarda Gilarska, Kraków
215. Adam Lewandowski, Inowrocław
214. Halina Borys, Lublin
213. Agnieszka Pietraszak, Piła
212. Aleksandra Gazecka, Konstancin Jeziorna
211. Aneta Tajer, Puławy
210. Joanna Musiał, Częstochowa
209. Anna Jasek, Kudowa Zdr
208. Grażyna Kotwis, Biłgoraj
207. Anna Adamiec, Lublin
206. Barbara Franciszka Różycka, Chełm
205. Teresa Świętek, Leszno
204. Elżbieta Sulewska, Stary Kraszew
203. Ewa Motyl, Gołuchowice
202. Maria Janowiak, Kraków
201. Małgorzata Błaszczyk, Wrocław
200. Halina Bednarska, Huntfield Heights
199. Irmina Podemska, Warszawa
198. Anna Maria Segeth, Lublin
197. Agnieszka Hyska, Iwiny
196. Katarzyna Łącka, Kraków
195. Józef Uniowski, Gliwice
194. Renata Słowik Słowik, Kluczbork
193. Urszula I Ryszard Goliszek, Puławy
192. Helena Buczyńska, Brzóski Tatary
191. Monika Zawistowska, Warszawa
190. Jadwiga Targńska, Gębice
189. Jadwiga Targańska, Gębice
188. Paula Szmal, Żernica
187. Marian Stolecki, Tychy
186. Maria Pempuś, Nowe Brzesko
185. Aniceta Nawrocka-Kociubińska, Sulechów
184. Wanda Lipska, Olsztyn
183. Kamila Sordyl, Kęty
182. Zofia I Aleksander Prewendowscy, Gdańsk
181. Agnieszka Nuszkiewicz, Warszawa
180. Anna Nowańska, Brzeziny
179. Bożena Nowak, Wierzbice
178. Anna Kozera, Drawsko Pomorskie
177. Malgorzata Kędziora, Katowice
176. Małgorzata Jasińska, Bydgoszcz
175. Teresa Horbań, Przeworsk
174. Karolina Gruda, Sadykierz
173. Bernadeta Drzewiecka, Bydgoszcz
172. Agnieszka Gierlik, Morzyczyn
171. Joanna Czerwińska, Gdynia
170. Henryk Milewski, Brodnica
169. Mariola Karlińska, Niesułków Kolonia
168. Janina Śliwowska, Świdnica
167. Jadwiga Kost, Studzionka
166. Małgorzata Wawer, Garwolin
165. Ewa Grobelna- Łysy, Bydgoszcz
164. Alina Tarchalska, Warszawa
163. Agnieszka Czachowska, Warszawa
162. Renata Minta, Wargowo
161. Krystyna Damilak, Borów
160. Helena Nosal, Świebodzice
159. Zofia Ciekomska, Stara Wieś
158. Janina Janda, Kielnarowa
157. Danuta Mazur, Biłgoraj
156. Agata Trzop, Bielsko
155. Elżbieta Szczurowska, Szczecin
154. Dawid Wierzycki, Warszawa
153. Anna Mikuła, Czaplinek
152. Anna Guzik, Biecz
151. Grazyna I Zygmunt Dyka, Krakow
150. Wacława Wąsik, Zielona Góra
149. Irena Krupa, Warszawa
148. Danuta Piotrowska, Katowice
147. Barbara Karpiel, Jastrzębie Zdrój
146. Urszula Pliszki, Wrocław
145. Anna Skowrońska, Grudziądz
144. Katarzyna Warzocha, Warszawa
143. Marzanna Falkowska, Domanowo
142. Agata Witkowski, Sucha Beskidzka
141. Małgorzata Kok, Przemyśl
140. Barbara Wawrowska, Szczecin
139. Maria Wrzeszczyńska, Elbląg
138. Grażyna Kubica, Bielsko-Biała
137. Magdalena Ochal, Lublin
136. Galina Jarowicz, Terespol
135. Urszula Gaworczyk, Paryz
134. Józef Bystrek, Wysowa-Zdrój
133. Mirosława Chmielewicz, Bydgoszcz
132. Elżbieta Płotkowiak, Gierałtowice
131. Lucyna Maziarz, Grochowe
130. Maria Grzywaczewska, Poznań
129. Małgorzata Suświłło, Giedajty
128. Teresa Krótka, Budzyń
127. Jolanta Matuszewska, Łęczyca
126. Maria Mycielska, Krakow
125. Tyberiusz Kossowski, Wrocław
124. Katarzyna Kwiatkowska, Karniewo
123. Jolanta Imiołek, Olszyna
122. Danuta Białkowska, Warszawa
121. Barbara Nowak, Cieszyn
120. Maria Jarońska, Warszawa
119. Małgorzata Kocik, Zbylitowska Góra
118. Irena Rymszewicz, Olsztyn
117. Andrzej Kilka, Ruda Śląska
116. Dorota Kluz, Cieszyn
115. Piotr Szarek, Bielsko-Biała
114. Magdalena Pieczewska, Littleport
113. Agnieszka Walkiewicz, Warszawa
112. Małgorzata Czachor, Kraków
111. Jadwiga Kawa, Kalisz
110. Tomasz Zdanowicz, Kalisz
109. Monika Sz, Siedlce
108. Monika Wędrychowicz, Krzydlina Mała
107. Zenobia Borowska-Węsław, Białystok
106. Beata Wydrych, Ożarów Mazowiecki
105. Gertruda Quirini, Gdańsk
104. Barbara Langhammer, Ustroń
103. Joanna Botor, Tychy
102. Krystyna Jemioła, Bydgoszcz
101. Andrzej Witkowski, Gdańsk
100. Daniela Gryko, Białystok
99. Urszula Miller, Poznań
98. Wincenty Janowiak, Kraków
97. Magdalena Woźnicka, Warszawa
96. Joanna Pietrasiewicz, Wrocław
95. Bogumiła Andreasik, Brzeziny
94. Janian Rusinek, Włodawa
93. Marianna Maryńczak, Włodawa
92. Alina Dawidziuk, Włodawa
91. Małgorzata Ślusarczyk, Gnojnica
90. Walentyna Kłosek, Łomża
89. Andrzej Treffler, Gliwice
88. Beata Szczęsna, Jezierce
87. Agnieszka Krauz, Opaleniska
86. Zofia Chachulska, Stara Huta
85. Barbara Wróbel, Lyski
84. Danuta Pacynowicz, Słupsk
83. Zofia Antoniak, Raszyn
82. Antonina Oleszek, Krężnica Jara
81. Maria Wiśniewska, Olsztyn
80. Ks Marcin Bogucki, Bogatynia
79. Anna Zych, Łódź
78. Maria Świętoń, Będzienica
77. Jolanta Radomyska, Raciborz
76. Anna Zdych, Wroclaw
75. Czesława Sobiecka, Włodawa
74. Eugenia Wysocka, Włodawa
73. Alicja Szepel, Włodawa
72. Edward Konopko, Białystok
71. Maria Bedus, Nowy Sącz
70. Krystyna Sikorska, Śrem
69. Barbara Gliniecka, Złotów
68. Małgorzata Mróz, Bydgoszcz
67. Teresa Skrzypek, Wtórek
66. Tersa Bytner, Jankowice
65. Alina Olkuska, Kraków
64. Marta Łysoń, Kolce
63. Magdalena Woźniczak, Kórnik
62. Marta Łysoń, Kolce
61. Jan Wolny, Waghaeusel
60. Bożena Źróbek, Sępólno
59. Teresa Gołębiewska, Toruń
58. Janina Fudali, Rogóżno
57. Anna Kierzek, Giewartów
56. Wojciech Pałgan, Warszawa
55. Zygmunt ksiądz Żukowski, Ostrołęka
54. Stanisław Zabrzewski, Nowa Ruda
53. Bronisława Kaniowska, Szprotawa
52. Jakub Parys, Miedzna
51. Katarzyna Piwko, Warszawa
50. Małgorzata Cichocka, Gliwice
49. Aleksandra Kołodziej, Wrocław
48. Maja Kaczmarek, Warszawa
47. Małgorzata Sagan, Lublin
46. Małgorzata Bańczyk, Jedlina - Zdrój
45. Irena Bobkowska, Lublin
44. Teresa Bronakowska, Lublin
43. Helena Potaczek, Świebodzice
42. Katarzyna Kromp, Świebodzice
41. Maria Kuśmierek, Józefów
40. Barbara Fiedor, Krynica-Zdrój
39. Barbara Fenrych, Poznań
38. Kamila Mejnartowicz-Abou-Ali, Warszawa
37. Teresa Rama, Wołomin
36. Celina Zugaj, Szydłówek
35. s. Jadwiga Głowacka, Międzybrodzie Bialskie
34. Michał Głąb, Dobczyce
33. Agnieszka Gawron, Szczecin
32. Zygmunt Kuśmierek, Straszewo
31. Danuta Stalmaszczyk, Wiśnicz
30. Ewa Hutniczak, Targanice
29. Agata Orzech, Szczecin
28. Daniela Wikiera, Nakło n. Not.
27. Urszula Kaczyńska, Łapy
26. Małgorzata Sosińska, Łódź
25. Barbara Tumasz, Tychy
24. Joanna Morawska, Otwock
23. Stanisław Odój, Rzeszów
22. Ewa Szamik, Zamość
21. Maria i Marian Pawluk, Szprotawa
20. Stanisława Kilarska, Szprotawa
19. Wanda Chudy, Szprotawa
18. Mateusz Tszeszczyński, Warszawa
17. Teresa Forszpaniak, Szprotawa
16. Mirosława Matysiak, Szprotawa
15. Barbara Buchowska, Szprotawa
14. Agata Skrzypska, Międzylesie
13. Zofia Wiekierak, Kraków
12. Grażyna Mielnik, Szczecinek
11. Justyna Bauza, Wągrowiec
10. Ryszard Żukowski, Ostrołęka
9. Dorota Zyl, Otwock
8. Jadwiga i Lesław Kaczmarkiewicz, Szprotawa
7. Joanna Woszczyna, Częstochowa
6. Elżbieta Molik, Warszawa
5. Agata Bartyzel, Kraków
4. Bogumiła Janiak, Konin
3. Wanda Mordasiewicz, Białystok
2. Justyna Kałużny, Chicago, Stany Zjednoczone
1. Teresa Łacheta, Gdynia

Partnerzy

Kontakt

Spes Sp. z o.o.
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa
tel. (22) 515 77 77
e-mail: modlitwa@zapolske.pl
© Copyright by Spes Sp. z o.o.